http://www.gornystudio.pl

Salon fryzjerski Górny Toruń

http://www.gornystudio.pl

Górny Studio innowacyjne fryzjerstwo w najdoskonalszym wydaniu. Możemy zaoferować fryzury na wieczór, ślubne, oraz stylizacje artystyczne. Jesteśmy salonem fryzjerskim specjalizującym się w przycinaniu i modelowaniu włosów żeńskich i męskich. Zapewniamy najdoskonalsze środki kosmetyczne i kompetentnych fachowców, którzy ochoczo zajmą się Twoimi włosami.
Fryzjer nie tylko przycina i układa włosy swoich Klientów. Doświadczony profesjonalista radzi w której fryzurze i w jakim kolorze włosów będziesz wyglądać zniewalająco. Wierzymy, że zmysł piękna jest w naszym fachu najważniejszy, dlatego zatrudniamy specjalistów o ciekawych pomysłach i świeżym spojrzeniu na fryzury. W naszym studio fryzjerskim zawsze możesz zdać się na atrakcyjne pomysły i ciekawe stylizacje.
Zapraszamy do czterech fachowych salonów fryzjerskich w Toruniu. Studio fryzur Izabela i Marcin Górny zadba o jakość Twoich włosów. Oferta obok podstawowych usług fryzjerskich zawiera również nowatorskie zabiegi pielęgnacyjne na włosy i skórę głowy. Razem kreujemy nowoczesne kanony piękna. Zadbaj o swoją fryzurę w innowacyjny sposób i zaplanuj termin wizyty w jednym z najbardziej rozpoznawalnych gabinetów fryzjerskich w województwie.

Kategorie

Uroda i zdrowie - Włosy
Uroda i zdrowie - Uroda
Według lokalizacji - Kujawsko-pomorskie - Toruń
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Fryzjer toruń, Fryzjer męski toruń, Fryzjer damski toruń, Fryzjer toruń górny

Informacje

Numer ID strony: 13677/13419, Status strony: aktywna od 27/03/2017 08:37, Typ strony: wyróżniona od 24/03/2017 13:06, Data dodania: 24/03/2017 11:13, Data edycji: 24/03/2017 13:08, Google PR: N/A, Alexa Rank: 21098527, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 4, odsłon: 766

 Powrót  Drukuj